Кошик
46 відгуків
+380982235922
+380951577726

Honest Goods — качественные подгузники от производителя

Honest Goods — качественные подгузники от производителя

ТОВ "Барон груп Україна"

Коротко про нас.

Ми молода компанія, яка поставила перед собою мету пропонувати Вам для вибору і покупки тільки перевірені і попередньо протестовані нами товари. «Honest Goods» або «Чесні товари» - це не просто красиве поєднання слів, це наш девіз. Все, що ми пропонуємо Вам – це товари в яких якість і високий рівень споживчих характеристик поставлені в главу кута. Ми не віримо в те, що чим більш відомий бренд розміщений на упаковці, тим більш якісний і відповідний Вашим очікуванням товар ви купуєте.

Наш досвід - Ваша економія!

Величезний попередній досвід роботи нашої команди з великим числом відомих брендів показав нам, що часто, купуючи товари відомого бренду Ви здорово переплачуєте, при цьому не отримуючи адекватного рівня споживчих характеристик. Коли це стосується престижних годин або машин, можна собі пояснити навіщо платити більше. Це ознака статусу, демонстрація достатку, підвищення самооцінки. Але коли Вам пропонують переплачувати за товари повсякденного попиту. Доля яких максимум протягом тижня бути використаними і викинутими в сміття! Нам не зрозуміло, навіщо витрачати зайві гроші на те, що в сміттєвому баку виглядає абсолютно однаково. Шкарпетки від Армані – це звичайно круто, але може бути головне, вибрати такі, щоб вони були зручні і добре носилися. Вологі серветки від Procter & Gamble це безумовно добре, але може бути це головне підібрати відповідний розмір, м'який і ніжний матеріал, приємний запах і відсутність алергенних просочень і добавок. Дитячий підгузник від Haggies це клас, але може бути головне, вибрати такий, щоб він не пропускав, не дратував, не злазив. Можна навести ще багато прикладів, ми думаємо, що Ви можете продовжити цей список. Ми далекі від думки, що всі брендовані товари – погані, звичайно ж немає. Не все. Але те, що всі вони пропонуються нам за ціною вище, ніж коштують товари з аналогічними, а часто і більш високими споживчими характеристиками, для нас більш ніж очевидно.

Наше рішення.

Ми прийняли рішення, знаходити товари, які ми можемо запропонувати Вам з гарантованим набором споживчих характеристик вище, ніж ціна, яку запропонуємо заплатити.

Виробник.

«Baron Group» - лідер у виробництві дитячих підгузників та дитячих всмоктуючих пелюшок. На сайті компанії можна ознайомитися з випускаються асортиментом. Крім продажу на внутрішньому ринку, виробник експортує свою продукцію в 65 країн світу, такі як Японія, Австралія, Німеччина, США, Іспанія, Франція, Бразилія, Нікарагуа, Конго, Шрі-Ланку та ін.

Компанія підтвердила високу якість і безпека виробництва отримавши сертифікати якості виробництва і продукції, що дають можливість продавати свою продукцію по всьому світу. ISO9001, FDA, SGS, CE, BRS17-18.

Трохи цифр.

«Baron Group» - крім звичайних підгузників виробляє ще й підгузки з 100% біорозкладаних матеріалів, а так само, першими освоїли випуск екологічно чистих підгузників з тканин і матеріалів на основі бамбука. Крім цього, компанія виробляє комплектуючі матеріали для інших виробників підгузників. Кожна виробнича лінія виробляє підгузники зі швидкістю 500шт. у хвилину. Потужність заводу дозволяє в день провести до 5'000'000 підгузників, а в рік, відповідно, більше 1'200'000'000 шт. Для прикладу, всі діти України використовують близько 1'300'000'000 шт. в рік.

Нам було досить важко стати партнером такого великого виробника, однак нам вдалося!

Написати нам